V
logo right slice

Marcin Skrzecz – trener

Mając 7 lat zostałem przyjęty do zespołu „ Gawęda”. Parę lat później trenowałem
w zespole tańca ludowego „Jagoda”, następnie zająłem się inną dziedziną sztuki jaką jest plastyka. W wieku 16 lat szukając sensu życia znalazłem się w klubie tanecznym Fajt Max. Był to przełomowy moment w moim "tanecznym życiu". Ciężkie treningi, litry potu zostawione na parkiecie, stary w turniejach tanecznych - w ten sposób zacząłem swoją wspaniałą przygodę z tańcami swingowymi, która zaowocowała wieloma sukcesami na turniejach krajowych i zagranicznych.
W dosyć krótkim czasie zostałem instruktorem tańca w Fajt Maxie, gdzie zająłem się prowadzeniem młodszych grup wiekowych. Samodzielne prowadzenie zajęć zmusiło mnie do rezygnacji z własnych treningów i występów ale wtedy odkryłem jak wielką radość sprawia nauka tańca.
Pracowałem w przedszkolach jako instruktor tańca i rytmiki, w gimnazjach, w Domu Kultury jako inspektor wychowawczo – kulturowy i w Liceum Ogólnokształcącym
im. Batalionu Zośka, w którym pracuję do dnia dzisiejszego.
Obecnie związany jestem z klubem Beep Boogie, który jest cudownym miejscem pełnym pasji, muzyki i wspaniałych ludzi.
Rock and roll, boogie woogie, lindy hop oraz inne tańce swingowe są moimi ulubionymi stylami tanecznymi ale inne formy taneczne również są głęboko zakorzenione w moim sercu i mam do nich wielki szacunek.
Przez osiem lat byłem w reprezentacji Polski na turniejach międzynarodowych takich jak: mistrzostwa Anglii (3 miejsce), mistrzostwach europy i świata. Od 1990 roku biorę czynny udział w międzynarodowym turnieju rock'n'rolla im."Billa Haleya", który udało mi się wygrać dwukrotnie. 
Jestem członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie oraz sędzią turniejowym.

Zapraszam wszystkich do dobrej zabawy w Klubie Tańca Beep Boogie!

Marcin Skrzecz